DOKKER Van

Dacia Ticari

Dacia Ticari DOKKER Van

DOKKER Van

O da sizin gibi meslek erbabı...

Yükleme hacmi, sürüş konforu, kolay erişim, Dacia Dokker Van'da günlük yaşamda işinizi kolaylaştırmak için her şey var. Onunla çok sayıda avantajdan yararlanırsınız... Örneğin 2,5 m3 fiyatına 3,3 m3 yükleme hacmi. Tutumluluk yönünden ise, tam bir profesyonel... Ve performans bakımından, 1.5 dCi 75 bg dizel motor her şekilde işinizi görüyor. Gerçek bir iş ortağınız olarak, fonksiyonel donanımları ve geniş iç mekânı konforunuza büyük ölçüde katkıda bulunuyor. Dacia güvencesi, güvenilirliği ve sağlamlığı da sizi ikna etmeye yetecek.

Dokker Van yükleme ve erişim anlamında bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Tüm eşyalarınızı kolayca yükleyebilmeniz için, Dokker Van'da 703 mm yükleme genişliği sunan sürgülü yan kapı var. Üstelik, çok pratik asimetrik arka kapıları 1,08 m genişliğinde bir açıklık sunuyorlar. Böylesine kolaylık ve rahatlık sağlamak, gerçekten iyi bir iş ortağı olmak demektir.

750 kg faydalı yük, 3,3 m3 faydalı hacim, 1,27 m'ye kadar çıkabilen yükleme yüksekliği. Karma parkurda elde edilen sadece 4,5 lt/100 km yakıt tüketimiyle Dokker Van dinamik, tutumlu gerçek bir profesyonel.

Detaylı İncele

scroll up