Renault Kadjar

Kadjar

Seyirci kalma, yaşamaya başla...

Yola çıkmanın tam zamanı. Her zaman hayal ettiğin fakat bir türlü gerçekleştiremediğin her şey için şu an en doğru zaman. Renault Kadjar’ın direksiyonuna geç ve farklı yolları, yeni ufukları keşfet.  Renault Kadjar, cesur ve güçlü, dinamik hatları, özenle tasarlanmış ızgarası ve derin bakışlarıyla, seninle bütünleşmek için tasarlandı. Seyahat günlüğüne bir sayfa daha eklemek için senden bir işaret bekliyor. Haydi, bir maceraperest, bir savaşçı ya da bir kahraman...

Kim olmak istersen O’sun. Sen, kendi hayatının başrol oyuncususun. Renault Kadjar dünyasına hoşgeldin!

Gövdeyi saran arka stoplar, gündüz farları üzerinde « C » şeklinde LED ışık imzası, 17" ve 19" alüminyum alaşımlı jantlar... Kadjar kendini seçkinlikle gözler önüne seriyor, yenilikçi ışıklı led imzasından gurur duyuyor.

#cesuryaşa

Renault Kadjar yeni yolları keşfetmek için senden yalnızca bir işaret bekliyor. 4x4 moduna geç ve nefes kesici manzaraları keşfetmek için yola çık. 200mm zemin yüksekliği, alüminyum tavan barları, yan korumaları, ön ve arka tampon alt koruma plakalarıyla Kadjar özgürlüğe macera katıyor.

#sınırlarınızorla

Energy dCi 110 motoru, Stop & Start sistemi, düşük tüketim ve karbon salınımıyla Renault Kadjar, şehir hayatına da uyum sağlamayı biliyor. Onunla şehirde bile heyecan dorukta.

Kendi macerana rahat rahat atılman için her detay Kadjar tarafından düşünüldü. Panoramik cam tavanla birlikte aydınlık geniş iç mekan daha da geniş görünüyor. Çift dikişli döşemeler, bedeni saran koltuklar, yumuşak dokunuşlu kokpit, yüksek ve geniş orta konsol, krom çerçeveli sayaçlar ve vites kolu, heyecan dolu hikayelere zerafet katıyor.

Haydi! Arkana yaslan ve bu keyfi keşfet..

Detaylı İncele

scroll up