Renault Clio

Clio

Kalp tutulması.

Bir cazibe otomobili olarak tasarlanan Clio, üç renk ile tutkuyu anlatan bir öyküye esin kaynağı oldu: Kırmızı, Sarı, Mavi. Üç tarz... Baştan çıkarmanın üç yolu..

Üç renk ile yazılan aşk hikayesi... Kırmızı renkli aşk, gözalıcı, çekici ve karşı konulamaz... Sarı bir baştan çıkarma oyunu. Teknolojik çekicilik. Coşkusu ilk görüşte hissediliyor.. Mavi neşeli ve sakin bir ambians. Hangi renk olursa olsun, hikayeyi yaşayın. Ruh ikizinizi bulun ve yeniden aşık olun.

Clio nefes kesiyor. Göz alıcı kıvrımlar, benzersiz bir ön yüz, sportif ve geniş arka omuzlar. Renault logoso ön panjurun ortasını bir amblem gibi damgalıyor. Arzu, her ayrıntıda kendini göstermekten çekinmiyor.

Bazı donanımların yalnızca üst sınıf otomobillere özel olduğunu mu düşünüyorsunuz? Clio'nun cömertliği sınıfında bir ayrıcalık yaratıyor: Multimedya, navigasyon, yepyeni ses sistemi Renault Bass Reflex, özel akustik haporlörler, eller serbest Renault kartı, yokuşta kalkış destek sistemi (Hill Holder), eko sürüş modu... ve daha pek çok özellik. 

Clio, hisset ve yaşa..

 

Detaylı İncele

scroll up